Zajímá nás, jak si Anne-Marie poradila se svým časem…

Dobrý den, ahoj, zdravím všechny žáky gymnázia.

Naposledy jsem psala o díkuvzdání a černém pátku, což už nějaký ten pátek bude J. Svátky vánoční jsem trávila netradičně, daleko od sněžných závějí a zamrzlých jezer Wisconsinu, v Texasu. Sněhule a oteplovačky vystřídaly letní šaty a sluneční brýle. Zdá se to až nemožné, ale teplotní rozdíl byl až šedesát stupňů! Na naší dovolené jsem měla kromě pár dní v malebném Rock Portu možnost poznat kouzlo vánočního Sant Antonia – romantická večerní vyhlídková plavba lodičkami s výhledem na miliony světýlek nad hlavou, vycházky a večeře na populárním riverwalku, návštěva kaple Alamo, zdolání Tower of the Americas, kde nám odměnou byl vhled na celé město, anebo třeba den strávený v mořském světě, kde jsem se mohla zúčastnit výcviku kosatek, nemělo chybu. Další, a poslední zastávkou našeho dobrodružství byl Houston a proslulé vesmírné interaktivní muzeum NASA. Domů jsme se vrátili tak tak na oslavu Nového roku, který jsem už trávila se svojí druhou rodinou, ke které jsem se v lednu přestěhovala.

Jmenují se Drostovi, tatínek Victor je trenér baseballu a wrestlingu, maminka Jodi pracuje v kanceláři a mám dva sourozence, 15 letou ségru Allison a 12 letého letého brášku Aidana. Ještě spolu s mourovatým kocourem bydlíme za městem, daleko od billboardů, mezi lesy a poli tam, kde lišky dávají dobrou noc, budí nás vytí kojotů a kde kromě žlutého školního autobusu častěji než auto projede povoz s koňmi.

Valentýna jsme trávili v největším aquaparku Wisconsinu, kde jsme si užili spoustu srandy, adrenalinu a dobrého jídla (cvičit začnu od zítra, slibuji). Já si kromě zážitků z tobogánů přivezla zablokovaný krk a smrtelnou rýmičku, což není vůbec vtipný, zejména pánové mohou potvrdit.

S druhým semestrem se mi také změnily předměty, vzala jsem si dějepis, matematiku, a protože se říká, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem, tak jsem začala se španělštinou a francouzštinou. Od března začínají jarní sporty, pro mě to je atletika. S blížícími se Velikonoci nám začal půst a musím říct, že mě překvapilo, kolik lidí tu tradice dodržuje. V dubnu máme jarní prázdniny a prom, jakoby maturitní ples, na který se všichni těšíme.

Moc ráda bych také pogratulovala studentům, kteří byli sem do Rice Lake vybráni na příští rok. Je to k neuvěření, ale za sto dní jsme doma!

Tak se mějte krásně, buďte zdraví a ahoj!

Z Rice Lake, Anne-Marie Suchodolová