Listopad ve znamení florbalu

Sérii turnajů otevřeli ve středu 18. 11. žáci sekundy, když se zúčastnili florbalového turnaje, jejž pořádala ZŠ Libchavy. Nastoupili proti domácím a rozdrtili je především díky sedmi přesným trefám Ondry Hubálka 8:3. Kromě něj se trefil také Jakub Bergman. Do druhého zápasu šli chlapci se slušným sebevědomím a nastoupili proti ZŠ U Dvora Letohrad, která nás po prvním poločase (5:0) vrátila zpět na zem a i přes dva góly Ondry Hubálka nás porazila 9:2. K derby mezi námi a ZŠ Nádražní Žamberk jsme nastoupili po delší pauze. Začal napínavý zápas s šancemi na obou stranách s výsledkem v základní hrací době 3:3 a zápas rozhodla až trestná střílení, ve kterých jsme zvítězili 4:3. Odjeli jsme spokojeni se 3. místem a pocitem, že to byl dobrý výkon, ale že je i co zlepšovat.

sestava: Fanda Hebr, Ondra Hubálek, Martin Myšák, Kuba Bergman, Matouš Haas, Rosťa Rupeš a Štěpán Křikava

Den poté 19. 11. nezahálela ani děvčata a družstvo sestaveno z dívek z nižšího stupně se zúčastnilo florbalového turnaje v Jablonném nad Orlicí. Přijelo pět týmů a děvčata se umístila na 4. místě. Celkem sehrála čtyři zápasy, z toho dva prohrála, jeden vyhrála a jednou remizovala. Děkuji, že jsme si mohly pěkně zahrát a užít si krásný den.

sestava: Marie Sokolová, Natalie Hladíková, Anna Spáčilová, Emma Džurbanová, Justýna Všetičková, Nela Ševčíková, Kateřina Vanická, Adéla Luxová, Karolína Burešová, Kristýna Poláčková a Míša Hricinová

                                                       František Hebr a Emma Džurbanová (2. A)

Co se týče starších ročniků, tak se chlapci vyššího stupně dne 23. 11. zúčastnili turnaje pod názvem Pohár českého florbalu ve Vysokém Mýtě. I přes velkou konkurenci chlapci obsadili hezké 5. místo. Turnaj byl skvěle zorganizován a těšíme se na příští ročník. Všem žákům, kteří rádi reprezentují naší školu patří vélký dík.