Futsal

Po úvodních fotbalových kláních se o své slovo hlásí i futsal. Mladší žáci zahájili sezónu 2. listopadu na turnaji v Lanškrouně, kde sehráli dvě utkání. Bohužel ani jedno nedopadlo pro naše barvy vítězně, a proto pro naše mladší futsalové naděje sezóna končí. Je to pro chlapce veliká škoda, jelikož mají velmi kvalitní tým. Vetší úspěch nám stále tak nějak proklouzává mezi prsty, ale chuť do futsalu zůstává, a to je důležité. Sestava mladších chlapců: František Hebr, Vojta Cvik, Vojta Baláš, Rostislav Rupeš, Martin Myšák, Jaroslav Veselý (všichni 3. A) a Jan Bečka (2. A).

O něco lépe vstoupili do futsalové sezóny starší chlapci. Ti nakonec díky dvěma vítězstvím na turnaji v Chocni postupují do dalšího kola Středoškolské futsalové ligy. Chlapci museli zkousnout pouze jednu porážku s domácím týmem. Bereme si z tohoto částečného nezdaru ponaučení do dalšího kola a věříme, že postoupíme do dalších bojů tohoto prestižního turnaje. Sestava starších chlapců: Martin Dostál (5. A), Richard a Daniel Antlovi, Ondřej Šesták, Prokop Vychytil, Lukáš Kuklík (2. B), Adam Šindelář (6. A), Daniel Dvorský (3. B), Tomáš Strnad (7. A) a Jonáš Syrovátka (8. A). Všem zúčastněným děkuji za předvedený výkon.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat městu Žamberk za poskytnutou dotaci ve výši 2000 Kč z programu pro poskytnutí dotace z rozpočtu města Žamberka pro rok 2016 – “Podpora sportu a tělovýchovy”. Škola dotaci využila na zkvalitnění výuky tělesné výchovy týkající se zejména bezpečnosti žáků během sportovních činností.

dav