A opět Rice Lake

Již podruhé zdravím ze sesterského města Rice Lake v USA. Dnes je 11.1.2017 a od posledního článku, který jsem posílal, se zde událo mnoho a já už se nacházím za půlkou svého pobytu.

Na druhé pololetí jsem si vybral následující předměty: Psychology (Psychologie), Algebra 2 (Pokračování matematiky, kterou jsem měl ji v prvním čtvrtletí), World Literature (Světová literatura) a jako poslední Study Hall (hodina, ve které si můžu dělat úkoly a různé projekty). Můj nejoblíbenější předmět je Psychologie, protože se učíme o problémech a chorobách v dnešní době.

Čas rychle plyne a už nám zbývá necelých pět měsíců. V posledních dvou měsících jsem zde prožil několik svátků jako například Díkůvzdání, které se v České republice neslaví. Na Den díkuvzdání se sešla celá má host rodina a společně jsme povečeřeli krocana s nádivkou a já měl možnost poznat některé další členy mé rodiny. Díkůvzdání bylo pro mě něco nového a jsem moc rád, že jsem se ho mohl prožít se svou host family. Dále Vánoce. Vánoce pro mě sice nebyly úplně nový svátek, ale punčocha nad krbem a otevírání dárku 25. prosince jsem zažil poprvé. A jak je již o Vánocích ve Wisconsinu známo, tak přišla i neskutečná zima. Běžné denní teploty tu jsou i -35°C . Takováto zima přináší i mnoho zimních aktivit a jedna z nich, na kterou se těším asi nejvíce, je Ice Fishing (Rybaření na ledu).

V nadcházejících dvou týdnech se Anne-Marie a David stěhují do jejich nových host rodin, a já s Káťou zůstáváme stále s našimi prvními host rodinami.

Těším se na další nové zážitky a do Žamberka vám přeji, ať si užijete zbytek zimy. Mějte se hezky.