Pozdrav Katky z Rice Lake

Zdravím všechny čtenáře,

už je to skoro dva měsíce, co mě moji host rodiče přivítali na letišti v Minneapolis. První víkend jsem strávila pouze s host rodiči a pomalu si začala zvykat na změnu času a poprvé obdivovala krásy Rice Lake. Postupně jsem poznala všechny své host sourozence, host sestru Courtney a hned tři host bratry. Se všemi jsem si hned skvěle sedla a hlavně díky nim mi první dva měsíce utekly jako voda.

Ještě v srpnu jsem se připojila do místního tenisového týmu. Byla to ohromná zábava, ale jelikož už tady začíná být chladno, podzimní sporty skončily a s tím i tenis. Pomalu se blíží druhý term a bylo potřeba si vybrat nové předměty. Já jsem si vybrala Global Studies (zeměpis), U.S. History, Sbor, Study Hall a Fyziku. Od doby co jsem v Rice Lake, jsem zakusila neuvěřitelné množství nových věcí, například jízdu na kajaku, tubingovaní na jezeře nebo řízení čtyřkolek.

První říjnový týden patřil události Homecoming. Každý den jsme měli napsané, co si máme vzít do školy na sebe. Nejlepší byla rozhodně středa, kdy byl Generation Day. Na chodbách byste mohli vidět jak studenty prvního ročníku střední školy jako miminka nebo i nás, nejstarší studenty jako důchodce. Konec týdne byl zakončen v sobotu 7. 10.  a to akcí Fall Formal, což je podzimní ples. Většina dívek se bavila už týdny dopředu o tom, kdo bude jejich doprovod a sháněly co nejkrásnější šaty.

Během Homecoming týdne jsem také oslavila své 17. narozeniny. Moje host rodina pro mě uspořádala rodinnou večeři. V pondělí 9. 10. jsme já, Anička, Honza i Adam oslavili spolu s našimi host rodinami naše narozeniny. Oslava se konala v restauraci Casa Mexicana a jako každý oslavenec, ani my jsme neunikli šlehačce na obličejích a spoustě nadšených číšníků, kteří zpívali Happy Birthday.

Pomalu se blíží Halloween, a to znamená, že se obchody plní sladkostmi, na okrajích silnice se prodávají dýně a rodinné domy už začínají připomínat ty strašidelné z našich poutí.

Doufám, že se máte moc dobře a užíváte si barev podzimu. Zdravím všechny své spolužáky a doufám, že se jim tento školní rok bude jen dařit.

Kateřina Řeháčková, Rice Lake